درباره مهرازی

مدرسه هنر و معماری مهرازی از سال 1385 آغاز بکار کرد و اکنون پس از 12 سال فعالیت مستمر توانست بعنوان اولین "مدرسه هنر و معماری" در ایران به شماره ثبت 35286 مجوز نهایی را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کند. (شماره مجوز: 5635)

 

تماس با ما

تلفن  (خط ويژه) :
 318 108 88 - 021
 319 108 88 - 021
 
ايميل: info@mehrazi.ir 

آدرس: 
تهران. خیابان ولیعصر. بالاتر از مطهری. روبروی قنادی هتل بزرگ تهران. جنب بانک ملی. پلاک 2050 (ساختمان ماهان). طبقه سوم

 

کانالهای سودمند تلگرام

جستجو

فراخوان مسابقه قصه گویی معماری Fairy Tales ۲۰۱۹

تاریخ نگارش : دوشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۶
فراخوان مسابقه قصه گویی معماری Fairy Tales ۲۰۱۹

"بلنک اسپیس" رقابت افسانه های ۲۰۱۹، با همکاری آرک دیلی، آرکینت، بوستلر و ای آی ای اس، را با افتخار اعلام می کند.

شرکت در رقابت "افسانه ها" برای عموم آزاد است، و از معماران، طراحان، نویسندگان، هنرمندان، مهندسان، تصویرگران، دانشجویان و خلاقان دعوت می کند تا افسانه های منحصر به فرد معماریشان را ارائه دهند. اثر مورد نظر این رویداد، شامل یک داستان همراه با ۵ تصویر، با خارق العاده ترین حالت ممکن خواهد بود.
در طول ۵ سال گذشته، مسابقه افسانه ها، تخیلات طراحان و معماران سراسر جهان را به تصویر کشیده است. رقابت سال گذشته با رکوردی جدید، آثار شرکت کنندگان در بیش از ۶۰ کشور را جذب کرد، و بار دیگر این رقابت را به بزرگترین رقابت سالیانه معماری در جهان تبدیل کرد.
برندگان ،توسط هیئت ژوری، متشکل از تاتیانا بیلبائو، مارک فاستر، گیج، یورگن میر و موشه سفدی، انتخاب می شوند.
یورگن مایر از اعضای هیئت ژوری می گوید:"تئوری شخصی کوچک من این است که همه ما دائما کودکیمان را بازسازی می کنیم. برای من، خلاقیت با بازیابی معصومیت از دست رفته کاملا در ارتباط است. به عنوان یک جامعه، قطعا به آینده نگاه می کنیم، اما همیشه از دید مسئولیت ها، احتیاطات و مصیبت های بالقوه. من به این لحظه در گذشته اشاره می کنم، زمانی که هیجان، انرژی و ریسک اکتشاف وجود داشت."
برای جشن گرفتن ۶مین سالگرد برگزاری رقابت افسانه ها تمامی نشریات افسانه ها، شامل افسانه های جلد ۱، افسانه ها جلد ۲، و افسانه ها جلد ۳ برای مدت محدودی، با تخفیف به فروش می رسد که برروی وبسایت بلنک اسپیس موجود است.
فرانچسکا گیولیانی، بنیانگذار بلنک اسپیس، می گوید: "بهترین آثاری که در طول این سالها دریافت کرده ایم نه تنها به صورت بصری چشم نوازند و در طراحیشان بدیع اند، بلکه از طریق برانگیختن احساسات جهانی به ما الهام می بخشند. باتوجه به مطالعات عمیق شخصیم درمورد نحوه ارتباط ما با محیط اطراف، با روایاتی از آرمانشهر های اجتماعی در مقیاس عظیم، شرکت کنندگان رقابت افسانه ها قدرت برانگیختن گفتگوهای معنادار و مورد نیاز جامعه گسترده معماری را دارند."

هزینه ثبت نام مسابقه افسانه ها ۲۰۱۹
۴۵ دلار- ثبت نام زود هنگام (تا تاریخ ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ - ۶ مهر ۹۷)
۶۰ دلار_ ثبت نام عادی (تا تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۱۸ - ۱۵ آذر ۹۷)
۷۵ دلار_ ثبت نام در آخرین مهلت (تا تاریخ ۴ ژانویه ۲۰۱۹ - ۱۴ دی ۹۷)

آخرین مهلت ارسال آثار: ۴ ژانویه ۲۰۱۹ (۱۴ دی ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

بازدید : 6764 نفر

تمامی حقوق برای مدرسه هنر معماری مهرازی محفوظ می‌باشد

©  2017  MEHRAZI  School of Art and Architecture

 

 

 

آدرس:

تهران. خیابان ولیعصر. بالاتر از مطهری. روبروی قنادی هتل بزرگ تهران. جنب بانک ملی. پلاک 2050 (ساختمان ماهان). طبقه 3. واحد جنوب شرقی

 

  Email: info [at] mehrazi.ir

 

تلفن تماس

88108318 (021)

88108319 (021)

طراحی وب و هاست توسط شرکت فن آوری اطلاعات نگاه